Do góry

O mnie

 

Jestem adwokatem i mediatorem, członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej
w Siedlcach oraz absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej i zdaniu egzaminu adwokackiego zostałam wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Siedlcach.
Jestem  także stałym mediatorem sądowym przy Sądzie Okręgowym w Siedlcach oraz Warszawie, a także mediatorem Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

 

Zapraszam do kontaktu

Justyna Wielgołaska – Laskus

MOJA OFERTA

Poza kursem podstawowym uprawniającym mnie do bycia mediatorem, ukończyłam kurs specjalistyczny z mediacji gospodarczych.

 

W ramach działalności pro bono, jestem zaangażowana w pomoc prawną fundacji „Talentów Moc”, której jedną z wiodących misji jest rozbudzanie talentów i pasji dzieci przebywających w hospicjach i dzieci przewlekle chorych.

 

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam już na etapie studiów, pracując w kancelariach prawnych, korporacjach oraz wykonując prace asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

 

Swój zawód wykonuję z pasją i zaangażowaniem, niosąc wsparcie i świadcząc kompleksowe usługi prawne swoim Klientom. W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej świadczę profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Świadczone usługi obejmują w szczególności udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie pism procesowych, reprezentację przed sądami, urzędami i innymi instytucjami, udział w rozstrzyganiu sporów w drodze negocjacji, mediacji a także stałą obsługę prawną.

Moim celem jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Dążę do tego przez ustawiczny rozwój oraz samokształcenie, a także udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

 

Jestem w pełni świadoma, że sprawa z jaką zwraca się do mnie Klient, jest dla niego wydarzeniem angażującym wiele emocji oraz nierzadko spędzającym sen z powiek. Praca jako adwokat nauczyła mnie, że moje zadania sięgają znacznie dalej. Dokładam wszelkich starań, aby poza profesjonalnym przeprowadzeniem całego procesu, pomóc Państwu przejść przez ten trudny czas oraz prostym i przystępnym językiem wytłumaczyć, jak działa prawo.

 

Siedziba Kancelarii znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Prowadzę również sprawy na terenie Siedlec, Warszawy oraz Otwocka.